Dlaczego my?

Nowoczesna sala SI

Ze względu na indywidualne potrzeby każdego dziecka, w naszej sali integracji sensorycznej znalazły się najlepsze sprzęty, umożliwiające stymulację wszystkich zmysłów.

 

Posiadamy Certyfikat Jakości poświadczający, że używamy profesjonalnego sprzętu do terapii SI, zarekomendowanego przez PSTIS – Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej.

Wykwalifikowana kadra

Fizjo-sens to wykwalifikowany, doświadczony i zaangażowany zespół. Uczestniczymy w specjalistycznych kursach i szkoleniach zdobywając nowe umiejętności oraz podnosząc swoje kwalifikacje.

 

Lata pracy w złobkach, przedszkolach i poradniach dostarczyły nam niezbędnego doświadczenia i umiejętności pracy z małymi pacjentami.

Terapia SI i fizjoterapia

Połączenie fizjoterapii z terapią SI pozwala nam na holistyczne podejście do problemów każdego dziecka.

 

Zwracamy uwagę nie tylko na problemy motoryczne, wady postawy, czy zaburzenia napięcia mięśniowego, ale także szukamy ich powiązania z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Przyjazna atmosfera

W naszym centrum fizjoterapii i terapii SI panuje przyjazna i ciepła atmosfera, co sprzyja budowaniu pozytywnej relacji terapeutycznej i czerpaniu maksymalnych korzyści z prowadzonej terapii.

 

Zależy nam na dobrych relacjach dziecko-terapeuta, a także opiekuna z terapeutą.

Kreatywność | profesjonalizm | pasja

Szukamy najlepszych rozwiązań z posiadanej palety umiejętności tak, aby dopasować je w sposób indywidualny do każdego dziecka. Wykazujemy się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w pracę.

 

Praca z dziećmi daje nam ogromną satysfakcję, uczy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, a także rozwija umiejętność cieszenia się nawet najmniejszymi postępami naszych podopiecznych.